Film Kaplı Beton Kalıp Kontrplağı
Film kaplı beton kalıp kontrplağı; kalitesi, deforme olmayan yüzeyi ve yüksek mukavemete sahip yapısıyla modern inşaat tekniklerine uygun bir malzemedir. Kolay kullanım özelliği ile de sektörün ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Plywood
Kontrplak; ağaçların soyulmasıyla elde edilen papellerin lif yönleri çapraz yapıştırılarak yüksek sıcaklık ve basınç altında preslenmesi ile levhalar halinde üretilir. Kontrplağın yaygın olarak kullanılmasının nedeni yüksek düzeyde sağlamlığı, çekme ve şişme olasılığı olmaması, yüksek mekanik özellikleri ile çivi ve vida tutma yeteneği, kolay işlenebilirliği ve dekoratif olmasıdır.

Ses İzolasyonlu Kontrplak
Ses izolasyonlu Kontrplak; dış katmanları TS 4645 EN636 normuna uygun üretilmiş kontrplak, iç katmanı ise kauçuk ve mantar karışımlı kompozit malzeme kullanılarak hazırlanmış yüksek ses izolasyon özelliği sağlayan bir plaka malzemedir.
- Yüksek ses izolasyon özelliği
- Hafif ve sağlam
- Yüksek mukavemetli
- Kolay uygulanabilen
- Geniş alanlarda kullanılabilen
- Suya dayanıklı bir malzemedir.

Wiremesh Kontrplak
Wiremesh Kontrplak; Bir yüzeyi kaymaz özellikli ve her türlü ortam koşullarına karşı direnç özellikleri yüksek bir malzeme olduğundan dolayı tüm iç ve dış zemin döşemelerinde kullanılan bir malzemedir.

- Çürümeye karşı yüksek dayanım
- Ekonomik
- Hafif ve Sağlam
- Geniş Alanlarda Kullanılabilen
- Kolay uygulanabilen bir malzeme
- Suya ve Asitlere Karşı Dayanıklı Bir Malzemedir

Kullanım Avantajları
Yüksek dayanıklılığa sahiptir Suya ve neme karşı dayanıklıdır. Ürün ebatları tutarlıdır ve dikkatli bir şekilde ölçeklenmiştir. Katmanları düzgündür ve birbirine sıkıca tutturulmuştur. Kalınlıkları sabittir ve farklılık göstermez. Yüzeyi düzgündür. İç ve dış mekanlar için kullanılabilir. Beton öncesinde, ürünün deforme olmasını engellemek için ve kullanım döngüsünü artırmak için, beton izolatörü veya koruyucu kalıp yağı kullanılır.

Uygulamadan sonra kalıntılar temizlenerek, kullanım ömrü uzatılabilir. Testere ve yüksek devirli makine ile istenilen ebatta ve şekilde kesim mümkündür. Gerektiğinde delik açmak için matkap kullanılabilir. Cıvata delikleri özel boya, pasta veya dolgu malzemesi ile kapatılabilir. Geleneksel kerestelere kıyas edildiğinde ekonomi sağlar. Forklift kullanılarak kolay bir şekilde yüklenebilir, stoklanabilir. İstenilen şekil ve ebatlarda kullanılabilir.